Bulgaria

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Bulgaria » Здоров'я і краса » Засоби для укладки

Засоби для укладки

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Дівчата, привіт! Недавно придбала фен Dyson, але ніяк не можу досягти бажаного об'єму та гладкості волосся при укладці. Може, хтось порадить якісні засоби для укладки, що підходять саме для Dyson? Хотілося б спробувати щось від українського виробника. Які засоби ви використовуєте для створення ідеальної зачіски з Dyson?

0

2

Привіт! Я теж недавно стала щасливою власницею Dyson і можу порекомендувати чудові засоби для укладки на Дайсон https://lum.one/ru/nash-sekret-ukladki-na-dyson. Особливо подобається їхній термозахисний спрей, який не тільки захищає волосся від високих температур, але й надає неймовірного об'єму та блиску. Також раджу спробувати їхню сироватку для розгладження - вона робить волосся слухняним і шовковистим, полегшуючи укладку. Ці засоби ідеально підходять для використання з Dyson, не обтяжують волосся і не залишають липкості. Після застосування волосся виглядає просто розкішно - об'ємне, гладеньке і блискуче. До того ж, у складі тільки натуральні компоненти, без шкідливих добавок. Результатом дуже задоволена, укладка тримається цілий день!

0

Вы здесь » Bulgaria » Здоров'я і краса » Засоби для укладки